MANUEL KALDIRMA

Zincirli vinçler halatlı vinçlere alternatif olarak kullanılabilir.

MANUEL KALDIRMAMANUEL KALDIRMA

Birçok işin yapılması sürecinde ciddi bir iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Her işin yapılabilmesi için insan gücü yeterli olmayabilir. Bu durumda ise zamanın şartlarına göre çeşitli teknik ve yöntemler ile işi daha pratik yapabilme çalışmaları yapılmıştır. Ağır yüklerin indirilip kaldırılması işlemleri hemen hemen her sektörde yapılan bir çalışmadır.
Bu nedenle de küçük boyutlu farklılıkları olsa dahi farklı sektörlerde hizmet veren firmalar için ortak bir iş kolu olmaktadır. Gelişen teknoloji ve bilimin etkili kullanımı ile günümüzde iş yapabilme kapasitesini ciddi oranda etkileyen çalışmalar yapılmaktadır. Yük kaldırma ve taşıma aparatları da bu şekilde geliştirilmiş ürünlerdir. Ağır yüklerin kaldırılması ve taşınması tamamen zahmetli bir süreçtir. Bu süreci kolaylaştırma ihtiyacına karşılık geliştirilen ekipman ve aparatlar son derece çözümleyici niteliktedir.

Yük Kaldırma ve Taşıma Ataşmanları Tasarımı ve Üretimi
Ağır yüklerin indirilip kaldırılması ve taşınması işinin en ideal şekilde yapılabilmesi için çeşitli çok sayıda yük kaldırma ve taşıma aparatı geliştirilmiştir. Her bir aparatın kullanım alanı, kullanım şekli ve sahip olduğu teknik özellikleri farklılık göstermektedir.
Yük kaldırma ve taşıma ataşmanları tasarımı büyük bir titizlikle yapılan çalışmalar olarak nitelendirilebilir. Bu aparatlar tamamen kullanım alanında en yüksek verimi sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Her aparatın tasarım sürecinde izlenen yol ve cevabı aranan sorular şu şekildedir; Nerede, ne amaçla kullanılacak?
Tek başına mı başka bir ekipman ile birlikte mi kullanılacak?
Kapasitesi ne olmalı?
Ürün kalitesi ve verimliliği nasıl arttırılabilir?
İş verimliliğini arttırmak için ayrıca bir şeye ihtiyaç duyuluyor mu?
Bu sorulara cevap verildiğinde ise kullanım alanı ve yapılacak işe en uygun aparatın tasarımı mümkün olmaktadır. Gelişmiş teknoloji kullanılarak verimliliği en yüksek ve ideal çalışma koşullarını destekleyen aparatlar oluşturulabilmektedir. Etkili bir tasarıma sahip olan yük kaldırma ve taşıma ataşmanları üretimi de titizlikle ve tasarıma uygun olarak yapılmaktadır. Aparatları verimli çalışması ve kaliteli olması için kullanıma uygun malzemeden üretilmektedir. Tasarım ve üretim süreci bütün olarak ele alındığında ise iş dünyasında büyük avantaj sağlayacak aparatlar geliştirilmektedir.


ÇİFT KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
MONORAY VİNÇLER
PORTAL VİNÇLER
HALATLI KALDIRMA
ZİNCİRLİ KALDIRMA
MANUEL KALDIRMA