PORTAL VİNÇLER

Portal vinçler genelde demir ticareti, haddeleme , inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle açık alanlarda yada yarı açık alanlarda depolamai şleri için kullanılan bir vinç türüdür.

PORTAL VİNÇLERPORTAL VİNÇLER

Portal vinçler genelde demir ticareti, haddeleme , inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle açık alanlarda yada yarı açık alanlarda depolamai şleri için kullanılan bir vinç türüdür. Portal vinçler kolonlar üzerindeki raylar yerine yere döşenmiş raylar üzerinde hareket eder. Portal vinçler de-montaj özelliği olması sebebiyle tercih sebebidir.

MARCA hareketli portal vinci güncel BG talimatları ve cihaz emniyeti kanunları dikkate alınarak en yeni DIN normlarına göre imal edilmiştir, UVV ve VDE talimatlarına uygundur. Vinç sınıflandırması DIN 15018 H2 B2’ye göredir. Portal vinçlerde Bütün çelik konstrüksiyon yeşil renkli RAL 6018 astar boya ile boyanmıştır. Taşıyıcı kiriş IPE profilinden ve taşıyıcı mesnetler boru profillerden mamuldür. Portal vinç hareket tesisatı iki yönde sabitleştirilebilen 4 adet döner eksenli tekerlekten meydana gelmiştir. İki tekerlekte fren donanımı vardır. Tekerlek yataklı yapılmıştır.

Zincir ceraskal dahil teslimat:
Kaldırma aracına çekilen kablo ile cereyan girişi, CEE priz, ankastre ayırma şalteri ve araba sınır takozu dahil; ön kontroller ve imalat kontrolleri ile montaj, bakım ve kullanma talimatlarını içeren portal vinç kontrol kitabı.
• Montajlar, tamirler, bakım ve yükleme çalışmaları için genel maksatlı atelye ve yük boşaltma vinci
• Cıvatalı ve kelepçeli sistem sayesinde kolay montaj ve söküm
• Seri genişlik ayarı
• Düşük ağırlık


ÇİFT KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
MONORAY VİNÇLER
PORTAL VİNÇLER
HALATLI KALDIRMA
ZİNCİRLİ KALDIRMA
MANUEL KALDIRMA