HİZMETLERİMİZ

Deneyimli, eğitimli teknik bakım kadromuz ile arızalı veya hasarlı ürünlerinizin eksiklerini tespit ediyor, orijinal yedek parçalar ve uygun ekipmanlar ile tamir ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

GÖKSU VİNÇ HİZMETLERİMİZ

Göksu Vinç İmalat; Kaldırma,taşıma,iletme, personel erişim ve otomasyon alanlarında imalat ve arge çalışmaları yapmaktadır.
Alanında uzman çok sayıda mühendis ve teknisyenden oluşan teknik ekibi ile çeşitli mühendislik alanlarında da çok yönlü hizmetler sunabilmekte ve bünyesindeki AR-GE, otomasyon ve endüstriyel elektronik laboratuvarları sayesinde de çeşitli deneysel çalışmaları yapabilmektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve konusunda uzman kadromuzla müşterilerimize; sorunlarını algılamak, süreçlerini optimize etmek hedefi ile ürün odaklı değil çözüm odaklı destek ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Yerinde verdiğimiz teknik destek hizmetlerimiz ile problemleri teşhis edip, maliyet ve kazanç kriterlerini gözeterek çözüm önerilerimizi sunuyor, işletmelerde süreç iyileştirmelerine ve daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmaya katkıda bulunuyoruz.


Deneyimli, eğitimli teknik bakım kadromuz ile arızalı veya hasarlı ürünlerinizin eksiklerini tespit ediyor, orijinal yedek parçalar ve uygun ekipmanlar ile tamir ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz.BİZ KİMİZ.?

İstanbul’da kurulan Göksu Vinç Sistemleri geçmiş tecrübelerini ve gelecek teknolojileri yoğurup kullanma ilkesini kendine hedef edinmiş ve bugüne kadar bu yolda 20.000 ‘den fazla ürününü sanayi hizmetine vermiştir. Kaldırma gruplarının yanında vinç çelik konstrüksiyon üretimi ile imalat bütünlüğü %100 GÖKSU VİNÇ olarak sağlanmıştır.


ÇİFT KİRİŞ GEZER KÖPRÜLÜ VİNÇ
MONORAY VİNÇLER
PORTAL VİNÇLER
HALATLI KALDIRMA
ZİNCİRLİ KALDIRMA
MANUEL KALDIRMA